Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Русе
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Бизнес
Други
Институции
Криминални
Общество
Агро
Диана Димитрова: Русия никога не е била приятел на България
Автор: Екип Ruse24.bg 17:07 / 23.02.2025Коментари (8)380
©
Актрисата Диана Димитрова изрази в социалните мрежи своята позиция за ролята на Русия в българската история. Според нея Русия никога не е била наш приятел, както и че да носиш тениска с лика на Апостола, не те прави патриот.

"Моето лично мнение е, че Русия никога не е била приятел на България. Интереси, интереси и зверства. Режим и зверства. За огромно съжаление на псевдопатриотите, все още има умни, млади хора. Млади хора, които си позволяват да мислят, вместо да гледат безумните предавания, които им пробутвате в поръчковите си телевизии. Няма как да пренапишете историята, другари, тя е доста кървава.

За коя част от историята по-точно милеете събратя? Затворете очи, преклонете глава, така няма да боли. Приберете жените, децата и старите си родители, но няма да ги спасите, защото никога, нищо не се е променяло.

Аз съм артист, аз искам да съм свободен артист, аз съм родена българка. Да носиш тениска с лика на Апостола, не те прави патриот. Васил Левски се е борил за независимост, а не за поклонничество.

Чувате ли стъпките на Червената армия? Тя иде, завършва своята публикация Диана Димитрова.






Зареждане! Моля, изчакайте ...
0
 
 
Браво на Диана! Добре е, че има мислещи и интелигентни млади хора, така съм по-спокоен за бъдещето.
-3
 
 
Тази пък коя е?!? Откога анонимни мисирки взеха да ръсят мозък из медиите по външно политически теми?!?
+3
 
 
Няма такова нещо като приятелство между държавите. Или си завоевател или те превземат. Всичко е интереси и пари.
0
 
 
Коя е тая ненормална мърша? Да не е тая дето не можа да стане известна покрай клеветите си за Ю.Вергов? Жълтата книжка и стърчи от джоба, а вие я рекламирате с несвързаните и брътвежи.
Коментарите са на публикуващите ги. Ruse24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.
ИЗПРАТИ НОВИНА
« Декември 2024 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Виж още:
Актуални теми
Войната в Украйна
ТВ и шоу сезон 2024/2025 г.
България в еврозоната
България и Войната в Украйна
Зима 2024/2025 г.
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Русе и региона.
e-mail:
Анкета
Ще почивате ли идната зима?
Да, в България
Да, в чужбина
Не
Не съм решил/а още

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@ruse24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Русенци във facebook
RSS за новините
Статистика: