Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Русе
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Бизнес
Други
Институции
Криминални
Общество
Агро
Майката на убитата жена в Трявна: Той беше страхотен манипулатор, от полицията постоянно го задържаха и пускаха - удрял е и мен. Тормозът продължи 7 години!
Автор: Екип Ruse24.bg 09:30 / 24.03.2025Коментари (0)835
© NOVA
Майката на убитата жена в Трявна твърди, че е подавала множество сигнали в полицията преди фаталния случай. Припомняме, че 21-годишна жена – майка на 3 деца, бе намушкана в петък. Предполагаемият извършител е 23-годишен мъж, с който доскоро живеели заедно. След деянието той опитал да се самоубие. В момента е в тежко състояние в болница.

"Не обърнаха внимание на жалбите ни. Има кризисни центрове, можеше да я настанят там. Той беше страхотен манипулатор. От полицията постоянно го задържаха и пускаха. Тормозът продължи 7 години. Детето ми 20 дни живееше при него и 10 при мен. Не можеха да изкарат месец заедно. Той прилагаше физически и психически тормоз и на децата. Удрял е и мен. Не съм предполагала, че ще се случи на нас", сподели Диана Димитрова, майка на жертвата в ефира NOVA.

"Имало е индикации за проблема, можело е да се вземе отношение. Не са получавани обаче сигнали в общината. Трябвало е да се определи психопрофилът на мъжа", поясни кметът на града Денчо Минев.






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Виж още:
Актуални теми
Григор Димитров в турнири през 2025-а година
Вторият мандат на Доналд Тръмп
Бебе почина след менингококова инфекция
ТВ и шоу сезон 2024/2025 г.
България и Войната в Украйна
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Русе и региона.
e-mail:
Анкета
Ще почивате ли идната зима?
Да, в България
Да, в чужбина
Не
Не съм решил/а още

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@ruse24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: