Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Русе
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Други
Кино и филми
Културни
Личности
Музика
Кулинарни
Дженифър Гарнър тръгна на терапия заради Бен Афлек
©
Бен Афлек, който прави всичко възможно да остане в живота на бившата си съпруга Дженифър Гарнър, е успял да разгневи приятеля й Джон Милър.

Според Radar Online, носителят на "Оскар“ е решил да "ухажва“ бившата си изгора, като й предлага роли във филми, които планира да продуцира и режисира.

Афлек очевидно иска да съживи част от екранната магия, която са споделяли, когато двамата участваха заедно във филма за супергероите от 2003 г. "Дявол на доброто“. Източник каза пред Radar Online: "Това приятелство ще улесни много работата на Гарнър със студиото на Мат Деймън и Бен Афлек и дори ще реализира някои от собствените си проекти. Тя има специален глас като режисьор, с дарба за романтични комедии и разведряващи неща, за разлика от драмите и трилърите, които Бен и Мат обикновено правят“.

Но това, което може да е добро за Дженифър в творческо отношение, може да се окаже трудно за връзката ѝ с Джон. Източници казаха пред Radar Online, че Гарнър и Милър са били принудени да се обърнат към терапия за двойки заради намесата на Афлек в живота им.

Бен и Дженифър споделят три деца заедно и бяха женени от 2005 до 2018 г., пише "Телеграф".

Още по темата: общо новини по темата: 4442
28.04.2025 »
28.04.2025 »
28.04.2025 »
28.04.2025 »
28.04.2025 »
27.04.2025 »
предишна страница [ 1/741 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Виж още:
Актуални теми
Наводнения в Монтанско
Предметът "Добродетели и религии" в училище
Катастрофи в България
Катастрофи в София
Пожар изпепели покрива на НГПИ "Тревненска школа"
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Русе и региона.
e-mail:
Анкета
Ще почивате ли идната зима?
Да, в България
Да, в чужбина
Не
Не съм решил/а още

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@ruse24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: