Бенковски разби с 3:0 Аристон
Автор: Екип Ruse24.bg 10:07 / 18.08.2008Коментари (0)426
© Ruse24.bg
Изпадналият от "Б" група Бенковски наказа с 3:0 отказалия се от участие в професионалния футбол Аристон. В 19-ата мин след центриране на Пламен Иванов Нанев си вкара ефектен автогол. В 27-ата мин дебютиращият за домакините Славомир Илиев със странична ножица простреля вратаря Мустафа за 2:0.

Малко по-късно гостите можеха да намалят, но Кулинов с бомбен удар улучи напречната греда. В 68-ата мин Ивайло Иванов направи резултата класически. 4 минути преди края Пламен Иванов отправи страхотен шут, но като по чудо топката не влезе за четвърти път във вратата на гостите от Русе.

Аристон излезе в състав: Мустафа, Василев, Нанев, Дяков (к), Иванов, Караосман, Якимов, К. Петков, Великов, Неджати и Кулинов, а през второто полувреме в игра влязоха - Л. Петков, Петев и Христов.

В следващия кръг, на 24 август, Аристон излиза срещу Ендже (Царев брод), а срещата ще се играе на Градския стадион в Русе, от 18.00 часа.

Източник: в. "7 дни спорт"