Аристон аут за купата след изпълнение на дузпи
Автор: Екип Ruse24.bg 10:46 / 05.09.2008Коментари (0)416
© Plovdiv24.bg
В динамичен и оспорван мач за Купата на България, Аристон загуби след изпълнение на дузпи от Две могили. През първата част двата тима играха доста предпазливо и не създадоха много интересни ситуации пред двете врати. През второто полувреме отборът на Две могили изненадващо поведе в резултата с гол на бившия играч на Аристон, Венцислав Минчев, в 55-тата минута. След попадението аристонци вдигнаха оборотите и трайно се настаниха в половината на своите съперници. В 65-тата минута беше отсъдена дузпа в полза на червените, която Камен Симеонов изпусна. В 78-та минута при поредната атака на Аристон, след центриране Дяков смъкна топката към Караосман, който я заби в мрежата на Две могили. Така редовното време завърши при резултат 1:1 и се стигна до изпълнение на дузпи, при което с по-слаби нерви се оказаха играчите на Аристон. Точни при ударите от бялата точка за русенци бяха Кулинов, Друмев и Караосман, а пропуск направи Нанев.

„Проспахме седемдесет минути от мача, за да играем двадесет след това. Не съм доволен от отношението на някои футболисти към срещата, но това ще им го кажа в съблекалнята", коментира след края на мача треньорът на русенци -Драгомир Григоров.

Аристон излезе в състав: Мустафа, Симеонов, Нанев, Петев, Иванов, Великов, Якимов, Василев, К. Петков, Караосман и Кулинов, а през второто полувреме в игра влязоха - Дяков, Друмев и Цанков.