Нова победа за Аристон във Североизточната "В" група
Автор: Екип Ruse24.bg 11:14 / 20.10.2008Коментари (0)348
© Ruse24.bg
Отборът на Аристон спечели гостуването си в Попово с 1:0 над тима на Черноломец, след гол на Окан Неджати в 54-тата минута на срещата. Първото полувреме премина равностойно и почти без опасности и пред двете врати. През второто полувреме при образцова контраатака, централният нападател на червените - Окан Неджати, бе изведен зад гърба на защитата на домакините и останал очи в очи с вратаря не пропусна да отбележи. В последвалите минути, в основно действащо лице на терена се превърна главният рефер от Шумен, който всячески се опитваше да помогне на домакините. До края на мача аристонци създадоха още няколко опасности пред вратата на Черноломец, но не успяха да отбележат втори гол и срещата завърши при резултат 0:1.

„Не мога да кажа, че играхме отлично, но момчетата показаха характер и се раздадоха на терена, за да постигнат победата.", коментира след края на срещата треньорът Драгомир Григоров.

Червените излязоха в състав: Л. Петков, Симеонов, Маринов, Дяков(к), Иванов, К. Петков, Якимов, Кулинов, Недков, Неджати и Цанков. През второто полувреме в игра се появиха резервите Великов и Караосман.

В следващата си среща аристонци приемат тима на Добруджа. Мачът ще се играе в сряда, от 16.00 часа, на Градския стадион в Русе.

Отборите на Аристон деца и юноши младша възраст играха за първенство на Зона Русе срещу отбора на Две могили, като и двата мача, деца и юноши младша възраст, бяха спечелени с убедителни победи с 1:3 и 1:4.

Отборът на Аристон - Левски посрещна отбора на Светкавица, като децата загубиха с 0:3, а юношите победиха с 2:1.