Аристон победи Черноморец Бяла с 3:1
Автор: Екип Ruse24.bg 10:42 / 27.10.2008Коментари (0)417
© Ruse24.bg
Футболистите на Аристон изнесоха истинска футболна лекция при гостуването си на Черноморец в мач от 14-ти кръг на първенството на Североизточна „В" АФГ. През целия мач аристонци демонстрираха блестяща и изключително сърцата игра, създаваха интересни комбинации и опасности пред вратата на домакините и заслужено постигнаха победата. Резултатът бе открит в 32-рата минута с гол на Неджати. В началото на второто полувреме, в 51-та минута, Караосман удвои преднината на червените, а пет минути по-късно домакините съумяха да върнат един гол. Крайното 3:1 в полза на Аристон оформи К. Петков в 67-та минута на срещата, а домакините трябваше да довършат мача с човек по-малко на терена, след като техен играч бе изгонен с директен червен картон, заради извършено грубо нарушение в центъра на терена.

„Добра победа, но по-важното е, че я постигнахме с добър футбол", коментира след края на срещата треньорът Драгомир Григоров.

Червените излязоха в състав: Л. Петков, Симеонов, Дяков (к), Маринов, Иванов, Якимов, Недков, Кулинов, К. Петков, Караосман и Неджати. През второто полувреме в игра се появиха резервите Дечев, Григоров и младия Гюрсес Александров.

Междувременно отборите на Аристон деца и юноши младша възраст изиграха мачове за първенство на Зона Русе срещу отбора на Бенковски, като при малките Аристон победи с 4:0, а при юношите с 5:0.

Отборите на Аристон - Левски пък гостуваха на Скрита сила, като и двата мача, деца и юноши младша възраст, бяха спечелени съответно с 1:2 и 0:3.