Спортните новини: Днес (1) | Вчера (1)
Дунав Еконт с драматична загуба от Монтана
Автор: Екип Ruse24.bg 12:01 / 12.04.2009Коментари (0)305
Дунав Еконт загуби със 106:108 от Монтана 2003 в среща с продължения от баскетболното първенство за жени.Още от самото начало пролича, че тази втора среща от втория етап на размененото гостуване ще е оспорвана. Имаше три изравнявания на точките и разменено водачество в първата четвърт, която завърши с добра разлика за Монтана 2003 - 18:24.Монтана 2003 показа не само добра атака чрез Станоева и Вранчева, но и ефективна защита. Полувремето завърши при 40:36.

В третата четвърт Монтана 2003 продължи да играе със самочувствие и така успя бързо да стопи разликата при 57:56 за Дунав Еконт. Цялата четвърта част продължи с инфарктно гонене при точка за точка между двата отбора. В края на редовното време резултатът бе 79:79. В първото продължение от 5 минути двата тима се мобилизираха и то завърши 96:96. Две състезателки на Монтана 2003 излязоха за по пет лични нарушения. Второто продължение продължи оспорвано и приключи при 106:108.

Дунав Еконт - Монтана 2003 - 106:108
/18:24, 24:12, 15:20, 22:23, 17:17, 10:12/